• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 917.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 917.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 165.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 599.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 15.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_argument_validate::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_argument_validate.inc on line 87.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_argument_validate_taxonomy_term::options_submit() should be compatible with views_plugin_argument_validate::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_plugin_argument_validate_taxonomy_term.inc on line 165.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 1118.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 181.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/selimker/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 136.

Altınok'ların Kaleminden

İstanbul'da Engelli Olmak

  İstanbul büyük bir metropol. Bu kentte yaşamanın getirileri kadar, götürüleri de var. Bunun muhasebesini herkes kendine göre yapıyor aslında. İş imkânları geniş, fabrikalar, büyük alış veriş merkezleri, köklü üniversiteleri. Buna karşılık trafik sorunu, her yıl göçlerle daha da artan aşırı nüfusu, çarpık kentleşme ve benzeri büyük meseleleri var. Bir de kişinin özel durumuna ilişkin sorunlar var ki, bunun başında bu kentte engelli olarak yaşamak geliyor. Tüm insanların karşılaştığı büyük şehre ait sorunlar bize nasıl yansıyor? Yaşamadan bilinmez. Bu büyük kentte yaklaşık üç yüz bin görme engelli yaşıyor. Bu küçümsenecek bir rakam değil. Bir çok ilimizin nüfusu bu sayının altında.

Sesler ve Kokularla Yolculuk

 

       İSTANBUL'UN SESLERİ ve KOKULARI...

İstanbul'u sevenler, sevmese de hayatını orada sürdürmek durumunda kalanlar, İstanbul'a imrenenler, orada yaşamanın hayâlini kuranlar.

Hepimizin kendince sebepleri vardır, kimimiz tarihî yerleri için, bazılarımız taşı toprağı altın diyerek severiz İstanbul'u, belki az bir kesim de kültürel zenginlikleri nedeniyle.

Eğlence yerleriyle gezilecek mekânlarının çokluğu da câzip kılar İstanbul'u.

İçeriği dağıtıma sok