Sezen Aksu ile Düet

 

Türkiye Engelliler Spor ve Yardım Vakfı(TESYEV)tarafından 27 Nisan 2009 tarihinde, Akatlar Mustafa Kemâl Kültür Merkezi'nde,Sözün Bittiği Yer adıyla özel bir gece düzenlendi. Seçkin konukların davetli olduğu programda, ünlü yönetmenlerin engelliler için çektiği kısa filmler gösterildi.

Gecenin sürprizi Sezen Aksu'nun,Kerim Altınok ve Selim Altınok ile yaptığı düetti.Aksu, Altınok Kardeşlerin "Bir ağaç gibi" adlı bestelerini,onlarla birlikte söyledi.

Sezen Aksu'yla,Kerim-Selim Altınok Düetinin videosunu izlemek için tıklayınız

Kerim Altınok-Sezen Aksu-Selim AltınokKerim Altınok-Sezen Aksu-Selim Altınok

 

 Kerim,şarkısını söylerken,Sezen Aksu'nun eşlik ederek alkışlarla sahneye gelişiSezen Aksu,Selim-Kerim Altınok sahnedeSezenAksu,Selim Altınok sahnedeSezenAksu,Selim-Kerim Altınok sahnedeSezenAksu,Selim-Kerim Altınok sahnedeSezen Aksu,Selim-Kerim Altınok sahnedeSezen Aksu,Selim-Kerim sahnedeSezenAksu,Selim-Kerim sahnedeSelim Altınok sahnede Sezen Aksu,Selim Altınok,Kerim Altınok, birlikte parçayı söylerkenSelim Altınok,mandoliniyle sandalyede,elinde mikrofon Sezen Aksu ve gitarıyla Kerim Altınok ayakta sahnedeSelim sandalyede mikrofonda,Sezen Aksu ve Kerim ayakta Sezen Aksu,Selim Altınok'u şarkı bitiminde sahnede öperek kutlarkenSezen Aksu,Kerim Altınok'u şarkı bitiminde sahnede öperek kutlarken

 

 

Kerim-Nev-Selim Sevilen sanatçılarımızdan Nev de, "Her Şeye Rağmen" adlı şarkısıyla programa katıldı,renk kattı.